Sklep System Plast

SKLEP SYSTEM PLAST rozpoczął działalność 1 stycznia 1996 roku w Buku k. Poznania. Działalność prowadzona początkowo na terenie firmy Wavin Polska, wówczas  WAVIN Metalplast Buk, przy ulicy Dobieżyńskiej 43. Z dniem 2 września 2002 roku zmieniliśmy lokalizację i obecnie znajdujemy się przy ulicy Dobieżyńskiej 41.
Nowo wybudowana siedziba składa się z dużej sali sprzedaży wraz z biurami oraz magazynem; nieopodal znajdują się dwa zewnętrzne place magazynowe, a przed frontem firmy czeka na Państwa przestronny parking.
Położenie naszego SKLEPU jest korzystne zarówno dla nas jak i dla Państwa – naszych klientów. Bliskość potentata rynkowego jakim jest Wavin Polska sprawia, że jesteśmy najlepiej zaopatrzonym punktem handlowym w jej asortyment. Posiadamy w ofercie również produkty wielu innych znanych firm z branży instalacyjnej.
Jesteśmy specjalistami w sprzedaży systemów rynnowych, wodnych, sanitarnych, kanalizacyjnych, grzewczych i łazienkowych. Prowadzimy sprzedaż produktów do retencji i rozsączania wody deszczowej w szerokim zakresie. Wdrożyliśmy się także w systemy nawadniania, podlewania oraz zraszania trawników i ogrodów. Współpracujemy z najlepszymi krajowymi dostawcami oraz producentami.
Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną.